Medarbetare

 

Greger Ekstrand

Greger Ekstrand

Auktoriserad revisor

 

Greger har varit kvalificerad revisor sedan 2002 och har arbetat med företagsekonomi och skatter sedan 1995. Arbetar främst inom områdena revision och rådgivning och då avseende små och medelstora företagskunder.

Sportintresserad trebarnspappa hemmaboende i Halmstad som håller på Aston Villa och Hammarby (om man kan säga att man är så sportintresserad när man håller på dessa lag?).

 

0340-195 22
0705-54 90 96
greger@erarevisorer.se

Leif Andersson

Leif Andersson

Godkänd revisor

Leif har erfarenet av skatt, redovisning och revision sedan 80-talet från olika arbetsplatser. Sysslar numera i stort sett uteslutande med revision och rådgivning.

Trav och idrottsintresserad Varbergare.

 

0340-195 21
0705-54 90 93
leif@erarevisorer.se

 

Johan Hermansson

Johan Hermansson

Auktoriserad revisor

Johan har sedan sommaren 2009 drivit JTH Revision AB men har sedan lång tid tillbaka samarbetat på ett informellt sätt med ERA Revisorer. När Mattias Rask trist nog tog beslutet att byta bana bestämdes det att ERA och JTH på ett mer strukturerat sätt skulle samarbeta bland annat innebärande att Johan tog över den största delen av Mattias revisionskunder. Vi kan konstatera att samarbetet slagit väl ut.

Johan kommer att vara på plats i Varberg på tisdagar men nås alltid på sitt mobilnummer eller sin mejladress.

För ytterligare information kan man med fördel gå in på JTH Revisions hemsida www.jthrevision.se.

Sveriges bästa fotbollsspelare genom tiderna (åtminstone enligt Greger)? Håkan Mild!"

 

0340-195 25
0734-147 192
johan@erarevisorer.se

 

 

Christoffer Lindroos

Christoffer Lindroos

Redovisningskonsult

Utbildad redovisningskonsult sedan 2011. Före detta innebandyspelare i Warberg IC, numera tränare för damlaget.

Följer idrott flitigt och missar inte gärna en Arsenalmatch.

 

0340-19527
christoffer@erarevisorer.se

Carolin Nilsson

Carolin Nilsson

Revisorsassistent

Har kandidatexamen inom ekonomi och började arbeta med revision 2005.

Utöver arbetet ägnar jag mig åt familjen, tycker om att resa och umgås med vänner.

 

0340-19528 
carolin@erarevisorer.se

 

 

Kristina

Kristina Wallner

Redovisningsassistent

 

Började jobba på ERA oktober 2013. Har tidigare arbetat inom butik där jag även har skött bokföringen.

Fritiden går mest åt till att följa med barnen på deras aktiviteter samt att träna lite själv.

 

0340-19529
kristina@erarevisorer.se

 

Sofia Berntsson

Redovisningsassistent


Utbildad redovisningsekonom sedan sommaren 2013.

Bor i Åsa och spenderar den mesta lediga tiden i stallet med hästarna som jag tränar och tävlar i dressyr.

Skulle gärna vilja att det var sommar och sol året runt.

 

0340-19523 
sofia@erarevisorer.se

 

 

Susanne

Susanne Börjesson

Redovisningskonsult

0340-19526
susanne@erarevisorer.se

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emelie

Emelie Gunnarsson

Receptionist/Redovisningsassistent

0340-19520
emelie@erarevisorer.se 

 

 

 

Nyheter

Kontakt

ERA Revisorer AB
Tel. växel: 0340-19520
Kardanvägen 2C
43232 Varberg
info@erarevisorer.se